cz de en

pojištovny

"Díky přesným a dobře roztříděným informacím, jsem zde nalezla přesné odpovědi na mé nejasnosti ohlendě povinného ručení a poté si jej pomocí on-line porovnávače objednala během pár minut z domu."

Účetní, Brno, Bc. Lucie Audová
Nejlevnější letní pneumatiky online.


Úvod » Pojišťovny » Wustenrot povinné ručení
tisk stránky přidat k oblíbeným položkám

Wustenrot povinné ručení

S Wustenrot povinným ručením získáte komplexní pojištění vozidla, tedy jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění. Pokud uzavřete povinné ručení spolu s havarijním pojištěním, získáte slevu 10 %, zdarma úrazové připojištění na pojistnou částku 1 000 000 Kč a zdarma také nadstandardní služby.

Výhodná připojištění k povinnému ručení

k povinnému ručení:
  • připojištění skel
  • úrazové připojištění
  • rozšířené asistenční služby
k havarijnímu pojištění:
  • připojištění zavazadel
  • připojištění náhradního vozidla v ČR

Informace o povinném ručení Wustenrot

S Wustenrot získáte výhodnější sazbu podle výkonu motoru, bonus za jízdu bez nehod až 60 %, dále Multibonus, což je sleva na pojistném až 60 % na další 3 auta v rodině. Klienti z malých měst a obcí mají nárok na slevu až 20 % z ceny pojistného a klienti z velkých měst mají nárok na slevu až o 5 %. K povinnému ručení máte základní asistenční služby zdarma. Rozšířené asistenční služby získáte za 300 Kč ročně. Pokud sjednáte povinné ručení on-line, získáte slevu dalších 10 %. Máte možnost vybrat si ze dvou druhů povinného ručení, buď:
  • ZÁKLAD - kde limity pojistného plnění jsou nastaveny na 35 milionů Kč při škodách na majetku, 35 milionů Kč na škody na zdraví nebo usmrcení
  • ZVÝŠENÝ - 70 milionů Kč na škody na majetku a 70 milionů Kč na škody na zdraví nebo usmrcení.

Multibonus

Na získání Multibonusu (až 60 % slevy na pojistném na další tři auta v rodině) mají nárokfyzické osoby, které mají u pojišťovny Wüstenrot platnou smlouvu o povinném ručení pro osobní či užitkové vozidlo s celkovou hmotností do 3,5 t, můžou využít zvýhodněné podmínky pojištění pro další osobní či užitkové vozidlo - MULTIBONUS.

Bonus ve stejné výši jako u již pojištěného vozidla vám přiznají až na další tři vozidla, kde provozovatelem jste Vy, manžel/manželka, druh/družka žijící ve společné domácnosti. Případná pojistná událost má vliv na bonus/malus jen u konkrétní pojistné smlouvy.
Kontaktní a další informace
  Celý název: Wüstenrot pojišťovna a.s.
  Sídlo: Náměstí Kinských 602/2, 150 00 Praha 5, Česká republika
  Telefon: +420 257 092 571
  Fax: +420 257 092 580
  HOT LINE:  
  E-mail: pojistovna@wuestenrot.cz
  Web: www.wuestenrot.cz
  Pobočky: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Teplice, Zlín, Olomouc, Kladno, Mladá Boleslav, Jeseník, Bruntál, Česká Třebová, Svitavy, Břeclav, Znojmo, Most, Karlovy Vary, Příbram, Jihlava a ve většině větších městech. Podrobný přehled aktuálních poboček naleznete na webu Wüstenrot pojištovny.
Autor: Ing. Lukáš Ouředníček | Aktualizováno: 18.9.2013
© Wustenrot povinné ručení - pobočky, ceník, kontakt 2024
| Ochrana osobních údajů | Ostaní webové stránky | Kontakt |
Tento web není oficiální stránkou žádné pojišťovny ani instituce a informace na něm v některých příadech nemusejí být aktuální a správné. Ověřte si prosím zde získáné informace na oficiálních stránkách pojišťoven a institucí. Provozovatel nenese zodpovědnost za škody způsobené informacemi zde publikovanými. Chcete-li si půjčit, zkuste půjčky bez registru můžete mít finance do pár dní na vašem bankovním účtu.