cz de en

pojištovny

"Díky přesným a dobře roztříděným informacím, jsem zde nalezla přesné odpovědi na mé nejasnosti ohlendě povinného ručení a poté si jej pomocí on-line porovnávače objednala během pár minut z domu."

Účetní, Brno, Bc. Lucie Audová
Nejlevnější letní pneumatiky online.


Úvod » Pojišťovny » Triglav povinné ručení
tisk stránky přidat k oblíbeným položkám

Triglav povinné ručení

S pojišťovnou Triglav získáte k povinnému ručení úrazové pojištění řidiče, asistenční služby a pojištění právní ochrany ZDARMA. Navíc zákonný limit je stanoven na 50 milionů Kč pro škody na zdraví, na věci i ušlý zisk. Doplňkově si můžete připojistit zavazadla se spoluúčastí, skla u vozidla bez spoluúčasti, náklady na zapůjčení náhradního vozidla bez spoluúčasti apod. Bonus můžete získat až ve výši 60 %, získání prvního bonusu získáte už po 12. měsících rozhodné doby.

To však není všechno, v rámci povinného ručení u Triglavu získáte ještě ZDARMA úrazové pojištění řidiče na pojistné částky 50 000 Kč pro případ smrti a 100 000 Kč pro případ trvalých následků následkem úrazu, dále pojištění právní ochrany pojištěného s limitem 30 000 Kč a asistenční službu s rozsahem asistence po území ČR a Evropy. Triglav povinné ručení nabízí také možnost převodu bonusu na rodinného příslušníka v rámci Triglav pojišťovny.

Asistenční služby

Triglav pojišťovna nabízí 2 druhy asistenčních služeb a to ZÁKLAD a PLUS. Asistenční služba ZÁKLAD je automatickou, bezplatnou součástí povinného ručení nebo havarijního pojištění. Asistenční služba Základ vám pomůže v případě pojistné události, ale také v případě nedostatečného množství provozních náplní, vybití akumulátoru, úniku vzduchu z pneumatik, zlomení nebo ztráty klíčů.

Asistenční služba PLUS poskytuje pomoc v případě pojistné události a na rozdíl od ZÁKLADU i pro poruchu. Asistenční služba Plus nabízí rozšířenou ochranu a vyšší limity a pomoc i v případě poruchy vozidla. Asistenční službu Plus můžete získat za 260 Kč za rok, tedy nějakých 70 haléřů za den.

Přehled bonusů

Počet měsíců Výše bonusu
0 - 11 0 %
12 - 23 5 %
24 - 35 10 %
36 - 47 15 %
48 - 59 25 %
60 - 71 35 %
72 - 83 45 %
84 a více 60 %
Kontaktní a další informace
  Celý název: Triglav pojišťovna, a.s.
  Sídlo: Novobranská 544/1, 602 00 Brno, Česká republika
  Telefon: +420 542 212 982
  Fax: +420 542 423 720
  HOT LINE:  
  E-mail: triglav@triglav.cz
  Web: www.triglav.cz
  Pobočky:  
Autor: Ing. Lukáš Ouředníček | Aktualizováno: 18.9.2013
© Triglav povinné ručení - pobočky, ceník, kontakt 2024
| Ochrana osobních údajů | Ostaní webové stránky | Kontakt |
Tento web není oficiální stránkou žádné pojišťovny ani instituce a informace na něm v některých příadech nemusejí být aktuální a správné. Ověřte si prosím zde získáné informace na oficiálních stránkách pojišťoven a institucí. Provozovatel nenese zodpovědnost za škody způsobené informacemi zde publikovanými. Chcete-li si půjčit, zkuste půjčky bez registru můžete mít finance do pár dní na vašem bankovním účtu.