cz de en

pojištovny

"Díky přesným a dobře roztříděným informacím, jsem zde nalezla přesné odpovědi na mé nejasnosti ohlendě povinného ručení a poté si jej pomocí on-line porovnávače objednala během pár minut z domu."

Účetní, Brno, Bc. Lucie Audová
Nejlevnější letní pneumatiky online.


Úvod » Pojišťovny » Slavia povinné ručení
tisk stránky přidat k oblíbeným položkám

Slavia povinné ručení

Slavia pojišťovna nabízí služby povinného ručení ve dvou typech a to: POV ZÁKLAD a POV PROFI. Výhodou sjednání povinného ručení právě se Slavii je získání zdarma na 1 rok originálního pojištění přestupků v provozu na komunikacích tzv. KRYŠTOF".

Povinné ručení POV-ZÁKLAD

Limit pojistného plnění pro škody na zdraví je ve výši 35 milionů Kč. Limit pojistného plnění pro škody na věcech a ušlém zisku rovněž ve výši 35 milionů Kč.

Povinné ručení - POV PROFI

Limit pojistného plnění pro škody na zdraví je ve výši 100 milionů Kč. Limit pojistného plnění pro škody na věcech a ušlém zisku rovněž ve výši 100 milionů Kč.

Slevy na povinném ručení od Slavie

K povinnému ručení od Slavie máte možnost uplatnit několik slev a bonusů. Můžete získat bonus až 60 % za bezeškodní průběh nebo tzv. Bonus Kredit až 15 %, což je příslib bezeškodného průběhu během prvních 24 měsíců trvání pojištění, či bonus RODINA ve výši 11 % pro druhé, třetí a čtvrté vozidlo. 30 % získávají slevu invalidi, kteří mají ve vozidle úpravu pro řízení, 15% nákladní vozidla od 3,5 t do 12 t a stáří vozidla je nad 6 let. 5 % za používání zimních pneumatik pro automobily do 3,5 t.

Kryštof

Toto originální pojištění přestupků získáváte na 1 rok zdarma při uzavření povinného ručení. Toto pojištění zahrnuje odškodnění finančních ztrát řidičů spojených s dopravními přestupky řešenými ve správním řízení, základní varianta pojištění Kryštof v hodnotě 1500 Kč ročně (první rok zdarma), BONUS po prvním roce bezeškodního průběhu 30 %, BONUS po druhém roce bezeškodního průběhu 50%

Asistenční služby

Povinné ručení POV PROFI zdarma se službou SLAVIA ASSISTANCE - k poruše i k nehodě (pro automobily do 3,5 t).

Další doplňková pojištění

  • Živelní pojištění vozidla za 50 Kč/rok
  • Pojištění čelního skla vozidla za 800 Kč/rok
  • Pojištění všech skleněných oken vozidla za 1100 Kč/rok
  • Pojištění zavazadel ve vozidle za 480 Kč/rok
  • Pojištění úrazu řidiče za 480 Kč/rok
  • Pojištění asistenčních služeb SLAVIA ASSISTANCE za 150 Kč/rok, v případě varianty POV PROFI jsou asistenční služby zdarma
Kontaktní a další informace
  Celý název: Slavia pojišťovna, a. s.
  Sídlo: Revoluční 1, Praha 1, 110 00, Česká republika
  Telefon: +420 221 803 444
  Fax: +420 221 803 499
  HOT LINE:  
  E-mail: info@slavia-pojistovna.cz
  Web: www.slavia-pojistovna.cz
  Pobočky:  
Autor: Ing. Lukáš Ouředníček | Aktualizováno: 18.9.2013
© Slavia povinné ručení - pobočky, ceník, kontakt 2024
| Ochrana osobních údajů | Ostaní webové stránky | Kontakt |
Tento web není oficiální stránkou žádné pojišťovny ani instituce a informace na něm v některých příadech nemusejí být aktuální a správné. Ověřte si prosím zde získáné informace na oficiálních stránkách pojišťoven a institucí. Provozovatel nenese zodpovědnost za škody způsobené informacemi zde publikovanými. Chcete-li si půjčit, zkuste půjčky bez registru můžete mít finance do pár dní na vašem bankovním účtu.