cz de en

pojištovny

"Díky přesným a dobře roztříděným informacím, jsem zde nalezla přesné odpovědi na mé nejasnosti ohlendě povinného ručení a poté si jej pomocí on-line porovnávače objednala během pár minut z domu."

Účetní, Brno, Bc. Lucie Audová
Nejlevnější letní pneumatiky online.


Úvod » O webu
tisk stránky přidat k oblíbeným položkám

O webu

Web slouží jako informační rozcestník pro majitele vozidel nebo běžné uživatele, ktřeří hledají informace o povinném ručení a informace spojené s provozováním vozidla po veřejných komunikacích.

Provozovatel tímto děkuje všem, kteří se podíleli na tomto webu a všem, kteří přispěli nějakým článkem nebo připomínkou. Provozovatel neodpovídá za jakékoliv hmotné či nehmotné škody vzniklé v souvislosti s užitím či neužitím informací zveřejněných na těchto stránkách.

Veškerý obsah těchto stránek včetně textů, designu, grafiky, vyobrazení a uspořádání souborů je chráněn autorským právem. Tyto materiály lze užívat výhradně pro osobní a nekomerční účely. Obsah a jakoukoli část těchto stránek lze uchovávat, upravovat a šířit jen se souhlasem provozovatele a toto užití musí obsahovat odkaz na stránke ze které byl obsah použit.

Pro kontakt na majitele stránek můžete použít e-mail:
info(zavináč)i-online(tečka)cz
© O webu 2023
| Ochrana osobních údajů | Ostaní webové stránky | Kontakt |
Tento web není oficiální stránkou žádné pojišťovny ani instituce a informace na něm v některých příadech nemusejí být aktuální a správné. Ověřte si prosím zde získáné informace na oficiálních stránkách pojišťoven a institucí. Provozovatel nenese zodpovědnost za škody způsobené informacemi zde publikovanými. Chcete-li si půjčit, zkuste půjčky bez registru můžete mít finance do pár dní na vašem bankovním účtu.