cz de en

pojištovny

"Díky přesným a dobře roztříděným informacím, jsem zde nalezla přesné odpovědi na mé nejasnosti ohlendě povinného ručení a poté si jej pomocí on-line porovnávače objednala během pár minut z domu."

Účetní, Brno, Bc. Lucie Audová
Nejlevnější letní pneumatiky online.


Úvod » Pojišťovny » Kooperativa povinné ručení
tisk stránky přidat k oblíbeným položkám

Kooperativa povinné ručení

S Kooperativou získáte kromě zákonného pojištění i nadstandardní služby ve formě živelného pojištění zdarma, nadstandardní asistenční služby, přenos bonusu na další vozy, možnost dosáhnout vysokého bonusu až 50 %, sleva 5 % pro vozidla se zdvihovým objemem válců 1350 až 1400 cm3 a k povinnému ručení sleva 75 % na celoroční kartu cestovního pojištění.

Varianty povinného ručení od Kooperativy

Při sjednávání povinného ručení u Kooperativy si můžete vybrat ze tří variant pojištění - BASIC, STANDARD nebo BENEFIT. Tyto varianty se od sebe liší výší limitů plnění pojišťovny, rozsahem výhod v rámci povinného ručení a rozsahem poskytovaných asistenčních služeb

BASIC

Limity pojistného plnění jsou 35/35 milionů Kč. Toto pojištění je vhodné pro klienty, kteří, kteří chtějí splnit zákonné požadavky za co nejméně peněz, ale nepožadují žádné speciální výhody pojištění. Povinné ručení je určeno pro motocykly, osobní a užitková vozidla do 3 500 kg, přípojná vozidla do a nad 750 kg, obytné automobily, traktory a motorové ruční vozíky. Tato varianta pojištění je určena pro pojistníky ve věku 24 let a více. Při roční frekvenci placení získáváte slevu 5 %.

STANDARD

Limity pojistného plnění jsou 54/35 milionů Kč. Povinné ručení je určeno pro všechny kategorie vozidel. Navíc získáváte zdarma živelní pojištění vozidla a asistenční služby.

BENEFIT

Limity pojistného plnění jsou 70/70 milionů Kč. Povinné ručení je určeno pro všechny kategorie vozidel. Navíc získáváte zdarma živelní pojištění vozidla a asistenční služby. Po dosažení stupně bonusu B3 - 36 a více, získáváte nárok na rozšíření asistenčních služeb.

Asistenční služby k povinnému ručení zdarma

U varianty STANDARD získáte v případě havárie (nehody) vozu na území ČR odtah nepojízdného vozidla do 50 km zdarma a bezplatné uskladnění nepojízdného vozu do 10 dnů. V případě havárie mimo ČR získáte zdarma odtah do 50 km zdarma pro osobní vozidla, u vozidel od 3,5 t do 12 t do 75 km, jeden bezplatný nocleh pro osádku vozu do 50 EUR/osobu, právní pomoc do 750 EUR, zprostředkování finanční výpomoci, bezplatné uskladnění a ostraha nepojízdného vozidla až na dobu 7 dní, do ekvivalentu částky 13 EUR/den, vzkazovou službu a telefonické tlumočení při jednání s úřady.

U varianty BENEFIT získáváte v případě havárie (nehody) vozidla na území ČR odtah nepojízdného vozidla do 75 km zdarma, bezplatné uskladnění nepojízdného vozu do 10 dnů. V případě havárie či dokonce pouhé poruchy mimo ČR získáte zdarma odtah do 75 km zdarma pro osobní vozidla, u vozidel od 3,5 t do 12 t do 100 km, jeden bezplatný nocleh pro osádku vozu do 50 EUR/osobu, právní pomoc do 750 EUR, zprostředkování finanční výpomoci, bezplatné uskladnění a ostraha nepojízdného vozidla až na dobu 7 dní, do ekvivalentu částky 13 EUR/den, vzkazovou službu a telefonické tlumočení při jednání s úřady
Kontaktní a další informace
  Celý název: Kooperativa, pojišťovna, a.s.
  Sídlo: Templová 747, 110 01 Praha 1, Česká republika
  Telefon: +420 221 000 111
  Fax: +420 222 322 633
  HOT LINE: 800 105 105 (nepřetržitě)
  E-mail: info@koop.cz
  Web: www.koop.cz
  Pobočky: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Teplice, Zlín, Olomouc, Kladno, Mladá Boleslav, Jeseník, Bruntál, Česká Třebová, Svitavy, Břeclav, Znojmo, Most, Karlovy Vary, Příbram, Jihlava a ve většině větších městech. Podrobný přehled aktuálních poboček naleznete na webu Kooperativy pojištovny.
Autor: Ing. Lukáš Ouředníček | Aktualizováno: 18.9.2013
© Kooperativa povinné ručení - pobočky, ceník, kontakt 2024
| Ochrana osobních údajů | Ostaní webové stránky | Kontakt |
Tento web není oficiální stránkou žádné pojišťovny ani instituce a informace na něm v některých příadech nemusejí být aktuální a správné. Ověřte si prosím zde získáné informace na oficiálních stránkách pojišťoven a institucí. Provozovatel nenese zodpovědnost za škody způsobené informacemi zde publikovanými. Chcete-li si půjčit, zkuste půjčky bez registru můžete mít finance do pár dní na vašem bankovním účtu.