cz de en

pojištovny

"Díky přesným a dobře roztříděným informacím, jsem zde nalezla přesné odpovědi na mé nejasnosti ohlendě povinného ručení a poté si jej pomocí on-line porovnávače objednala během pár minut z domu."

Účetní, Brno, Bc. Lucie Audová
Nejlevnější letní pneumatiky online.


Úvod » Pojišťovny » DIRECT povinné ručení
tisk stránky přidat k oblíbeným položkám

DIRECT povinné ručení

Povinné ručení s Directem můžete pojistit jak vozidlo, tak i motocykly.

Povinné ručení DIRECT pro vozidla

Za každých 12 měsíců bez nehody vám DIRECT sleví 5 % z výše pojistného a to až do výše 50 %. Samozřejmostí je i převedení bonusů z předchozích pojistitelů. Při sjednání pojištění pro vozidla máte možnost získat slevu na další pojišťovaná vozidla ve výši 15 až 20 %.

Pojistnou smlouvu můžete kdykoliv zrušit do dvou měsíců od jejího sjednání. Direct nabízí dva typy limit pojistného plnění a to buď 35/35 milionů Kč, anebo rozšířené na 70/70 milionů K4 pro plnění při škodě na majetku/škodě na zdraví. V ceně tohoto povinného ručení máte asistenční služby ASIST v ceně. ASIST zahrnuje asistenční služby při nehodě 24 hodin 7 dní v týdnu. Můžete však své asistenční služby rozšířit na ASIST + a TOP ASIST. ASIST + v sobě zahrnuje asistenční služby nejen při nehodě, ale i při poruše vozidla.

TOP ASIST zahrnuje pomoc asistenční služby při nehodě, poruše s navýšenými limity a také mnoha dalšími nepříjemnostmi, které vás mohou na cestách potkat - ztráta klíčů, defekt pneumatiky, odcizení vozidla. Samozřejmě i za příplatky můžete své vozidlo nechat připojistit např. pojištěním čelního skla, úrazovým pojištěním apod.

Povinné ručení DIRECT pro motocykly

U povinného ručení DIRECT určeného pro motocykly máte k dispozici pojištění s limitem 70 milionů Kč jak při škodě způsobené na zdraví, tak i majetku. Můžete pojistit jak motocykly, tříkolky, čtyřkolky i motocykly s postranním vozíkem. Získáváte slevu 5 % za každých 12 měsíců při bezeškodném průběhu. K dispozici máte asistenční služby základního typu v ceně, samozřejmě 24 hodin 7 dní v týdnu.

Slevy na havarijním pojištění

Pokud se rozhodnete zkombinovat povinné ručení s havarijním pojištěním u DIRECTU, máte nárok na slevu právě u sjednaného havarijního pojištění a to až o 50 %. Každý rok získáte slevu 10 % při jízdě bez nehod po 3. roce.

 Stupeň bonusu  Přirážka / sleva  Trvání rozhodné doby v měsících od do
S bez vlivu méně než 12
B1 sleva 5 % od 12 do 23
B2 sleva 10 % od 24 do 35
B3 sleva 20 % do 36 do 47
B4 sleva 30 % od 48 do 59
B5 sleva 40 % od 60 do 71
B6 sleva 50 % od 72 a více
Kontaktní a další informace
  Celý název: DIRECT Pojišťovna, a.s.
  Sídlo: Jankovcova 1566/2b, 170 00 Praha 7
  Telefon: +420 225 290 111
  Fax: +420 225 290 411
  HOT LINE: +420 221 221 221
  E-mail: info@direct.cz
  Web: www.direct.cz
  Pobočky:  
Autor: Ing. Lukáš Ouředníček | Aktualizováno: 18.9.2013
© DIRECT povinné ručení - pobočky, ceník, kontakt 2024
| Ochrana osobních údajů | Ostaní webové stránky | Kontakt |
Tento web není oficiální stránkou žádné pojišťovny ani instituce a informace na něm v některých příadech nemusejí být aktuální a správné. Ověřte si prosím zde získáné informace na oficiálních stránkách pojišťoven a institucí. Provozovatel nenese zodpovědnost za škody způsobené informacemi zde publikovanými. Chcete-li si půjčit, zkuste půjčky bez registru můžete mít finance do pár dní na vašem bankovním účtu.