cz de en

pojištovny

"Díky přesným a dobře roztříděným informacím, jsem zde nalezla přesné odpovědi na mé nejasnosti ohlendě povinného ručení a poté si jej pomocí on-line porovnávače objednala během pár minut z domu."

Účetní, Brno, Bc. Lucie Audová
Nejlevnější letní pneumatiky online.


Úvod » Pojišťovny » ČPP povinné ručení
tisk stránky přidat k oblíbeným položkám

ČPP povinné ručení

Česká podnikatelská pojišťovna nabízí tři typy povinného ručení. Jedná se o Sporopov, Speciální plus a Super plus. Jednotlivé typy se liší limitem plnění a různou asistencí při havárii.

1. Sporopov

Je to levný produkt pro ty, co jezdí pouze na území České republiky. V rámci tohoto typu mají pojištění základní limit asistence v ceně na území ČR, vozík (do 750 kg), moped zdarma (do 50 ccm). Pojištění lze sjednat pouze na vybraná vozidla, na území Evropy pouze se spoluúčastí. Limity škod jsou 35/35 milionů Kč (zdraví/majetek).

2. SPECIÁL PLUS

Jedná se o nejprodávanější typ povinného ručení u ČPP. S tímto pojištěním získají řidiči asistenci po České republice i Evropě v rámci vyššího limitu, vozík (do 750 kg), moped zdarma (do 50 ccm), pojistit se dají všechny typy vozidel, limity škod jsou 50/50 milionů Kč (zdraví/majetek).

3. SUPER PLUS

Tento druh pojištění nabízí asistenci po České republice i Evropě v rámci vyššího limitu, vozík (do 750 kg), moped zdarma (do 50 ccm), pojistit se dají všechny typy vozidel, limity škod jsou 100/100 milionů Kč (zdraví/majetek).

Rozsah základních asistenčních služeb

Pokud je vozidlo nepojízdně v důsledku poruchy či nehody, v rámci základních asistenčních služeb máte k dispozici: příjezd a odjezd asistenční služby, oprava na místě, vyproštění vozidla a odtah vozidla. S povinným ručením Sporopov je limit plnění 1 000 Kč, s povinným ručením Speciál PLUS a Super plus je limit plnění 2 500 Kč v ČR a 5 000 Kč v zahraničí (vozidla do 3,5 t včetně) a limit plnění 3 500 Kč v ČR a 10 000 Kč v zahraničí (vozidla nad 3,5 t).

Extrabonus PROFI

Pokud jste dobrými řidiči a předpokládáte, že v následujících 36 měsících nezpůsobíte žádnou pojistnou událost, můžete si sjednat Extrabonus PROFI a získáte tak slevu 15 %. Extrabonus PROFI je určen pouze pro nově uzavřené smlouvy sjednané na dobu neurčitou. Pokud však během tohoto období způsobíte pojistnou událost, slevu musíte vrátit zpět pojistiteli.
Kontaktní a další informace
  Celý název: Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.
  Sídlo: Budějovická 5, 140 21 Praha 4, Česká republika
  Telefon: +420 261 026 116
  Fax: +420 261 022 163
  HOT LINE: +420 841 444 555 (Po - Pá 7.00 - 19.00)
  E-mail: pojistovna@cpp.cz
  Web: www.cpp.cz
  Pobočky: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Teplice, Zlín, Olomouc, Kladno, Mladá Boleslav, Jeseník, Bruntál, Česká Třebová, Svitavy, Břeclav, Znojmo, Most, Karlovy Vary, Příbram, Jihlava a ve většině větších městech. Podrobný přehled aktuálních poboček naleznete na webu ČPP pojištovny.
Autor: Ing. Lukáš Ouředníček | Aktualizováno: 18.9.2013
© ČPP povinné ručení - pobočky, ceník, kontakt 2024
| Ochrana osobních údajů | Ostaní webové stránky | Kontakt |
Tento web není oficiální stránkou žádné pojišťovny ani instituce a informace na něm v některých příadech nemusejí být aktuální a správné. Ověřte si prosím zde získáné informace na oficiálních stránkách pojišťoven a institucí. Provozovatel nenese zodpovědnost za škody způsobené informacemi zde publikovanými. Chcete-li si půjčit, zkuste půjčky bez registru můžete mít finance do pár dní na vašem bankovním účtu.