cz de en

pojištovny

"Díky přesným a dobře roztříděným informacím, jsem zde nalezla přesné odpovědi na mé nejasnosti ohlendě povinného ručení a poté si jej pomocí on-line porovnávače objednala během pár minut z domu."

Účetní, Brno, Bc. Lucie Audová
Nejlevnější letní pneumatiky online.


Úvod » Pojišťovny » Česká pojišťovna povinné ručení
tisk stránky přidat k oblíbeným položkám

Česká pojišťovna povinné ručení

Důvodů, proč si sjednat povinné ručení s Českou pojišťovnou, je hned několik. Součástí povinného ručení je zdarma i úrazové pojištění řidiče (neplatí pro variantu start). Nad rámec zákona nabízí Česká pojišťovna také právní pomoc pojištěnému ve výši 200 000 Kč.

Získáte nadstandardní ochranu proti škodám způsobeným třetím osobám, bonus až 55 %, který si můžete přenést ze své stávající pojišťovny nebo převzít od některého z členů vaší rodiny. Navíc můžete od České pojišťovny získat také Extra bonus.

EXTRA bonus

Extra bonus je bonus pro nejlepšího řidiče rodiny, který může dosáhnout až 55 %. Bonus si můžete převést až na tři další vozidla v rodině. Bonus od nejlepšího řidiče rodiny může získat manžel, manželka, otec, matka, dědeček, babička, syn, dcera, vnuk i vnučka a navíc další osoby žijící s řidičem ve společné domácnosti. Řidičem/ nejlepším řidičem se rozumí pojistník, který již má uzavřeno povinné ručení u České pojišťovny. Řidiči, který svůj bonus poskytne dalším členům rodiny, zůstává jeho bonus v plné výši zachován. Bonus se vztahuje na nově sjednané povinné ručení u České pojišťovny. Bonus lze převést v rámci těchto kategorií vozidel: osobní a nákladní automobil do 3,5 tuny, motocykl, tříkolka, čtyřkolka, přívěsný vozík. Převod bonusu je možný v rámci fyzických a podnikajících osob.

Asistenční služby

K povinnému ručení získáváte automaticky i asistenční služby. Například ČP asistent vám zaručí rychlou pomoc při poruše či havárii, v ČR i v zahraničí. Stačí vytočit telefonní číslo 224 557 004. Tato linka funguje po celý den a po celý rok. Dále si můžete vybrat ze tří variant rozsahu asistenčních služeb a to: Pohoda klasik, Pohoda special, Pohoda SOS. Více informací se dozvíte na http://www.ceskapojistovna.cz/asistencni-sluzby.html

Varianty povinného ručení

Česká pojišťovna nabízí různé limity povinného ručení a to:
  • SStart - kde limita povinného ručení jsou 35/35 milionů Kč a náklady právní ochrany 10 000 Kč
  • Standard - kde limita povinného ručení jsou 50/50 milionů Kč a náklady právní ochrany 10 000 Kč
  • Exclusive - kde limita povinného ručení jsou 100/100 milionů Kč a náklady právní ochrany 20 000 Kč

Volitelné připojištění

U povinného ručení s Českou pojišťovnou si můžete vybrat také volitelná připojištění dle svého uvážení. Vybírat můžete např. z:
  • Připojištění čelního skla
  • Připojištění všech skel
  • Úraz řidiče
  • Úraz dopravovaných osob
  • Zavazadla a věci osobní spotřeby
  • Asistenční služba Pohoda special - varianta platná i pro případ poruchy
  • Asistenční služba Pohoda SOS - nejširší varianta asistence
Kontaktní a další informace
  Celý název: Česká pojišťovna, a.s.
  Sídlo: Spálená 75/16, 113 04 Praha 1, Česká republika
  Telefon: +420 224 051 111, +420 261 319 111
  Fax: +420 224 052 200
  HOT LINE: 841 114 114 (nepřetržitě)
  E-mail: klient@cpoj.cz
  Web: www.cpoj.cz
  Pobočky: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Teplice, Zlín, Olomouc, Kladno, Mladá Boleslav, Jeseník, Bruntál, Česká Třebová, Svitavy, Břeclav, Znojmo, Most, Karlovy Vary, Příbram, Jihlava a ve většině větších městech. Podrobný přehled aktuálních poboček naleznete na webu České pojištovny.
Autor: Ing. Lukáš Ouředníček | Aktualizováno: 18.9.2013
© ČESKÁ POJIŠŤOVNA povinné ručení - pobočky, ceník, kontakt 2024
| Ochrana osobních údajů | Ostaní webové stránky | Kontakt |
Tento web není oficiální stránkou žádné pojišťovny ani instituce a informace na něm v některých příadech nemusejí být aktuální a správné. Ověřte si prosím zde získáné informace na oficiálních stránkách pojišťoven a institucí. Provozovatel nenese zodpovědnost za škody způsobené informacemi zde publikovanými. Chcete-li si půjčit, zkuste půjčky bez registru můžete mít finance do pár dní na vašem bankovním účtu.