cz de en

pojištovny

"Díky přesným a dobře roztříděným informacím, jsem zde nalezla přesné odpovědi na mé nejasnosti ohlendě povinného ručení a poté si jej pomocí on-line porovnávače objednala během pár minut z domu."

Účetní, Brno, Bc. Lucie Audová
Nejlevnější letní pneumatiky online.


Úvod » Pojišťovny » AXA povinné ručení
tisk stránky přidat k oblíbeným položkám

AXA povinné ručení

S pojištěním AXA získáte více než jen zákonem stanovené povinné ručení, získáte s ním i řadu dalších výhod jako jsou:
  • Odemknutí dveří v případech, kdy si zabouchnete klíče v autě
  • Přivezení benzínu, dojde-li vám benzín
  • Když se vám stane defekt, AXA zajistí výměnu kola
  • A spousty dalších asistenčních služeb zdarma

Jaký druh vozidla AXA pojistí

AXA pojišťovna vám pojistí jakékoliv osobní a lehké užitkové vozidlo do maximální hmotnosti 3,5 tuny, s maximálním počtem 9ti sedadel a přidělenou registrační značkou v ČR. Rovněž také si můžete nechat pojistit přívěs za osobní automobil do celkové hmotnosti 750 kg, a to i obytný.

Co Vám AXA také připojistí

AXA pojišťovna nabízí i doplňkové pojištění a to:
  • Úrazové pojištění pro přepravovanou osobu s limitem 100 000 Kč za smrt následkem úrazu, 200 000 Kč za trvalé následky úrazu
  • Připojištění skel - toto pojištění slouží pro případ poškození, zničení nebo krádeže všech skel náhodnou událostí. Maximální pojistné plnění je 40 000 Kč v jednom pojistném období, spoluúčast 20 %, minimálně však 1 000 Kč
  • Připojištění zavazadel vám ochrání vaše zavazadla v důsledku zničení živelnou událostí, krádeže vloupáním, loupežným přepadením zavazadel umístěných ve vozidle a střešním nosiči. Maximální limit plnění je 30 000 Kč, při krádeži ze střešního nosiče je maximální plnění 15 000 Kč při spoluúčasti 5 000 Kč.

Limity pojistného plnění

AXA pojišťovna nabízí dva druhy pojistných limitů a to STANDARD, ve kterém je zákonný limit krytí stanoven na 35 milionů Kč za škody způsobené na zdraví na každého zraněného nebo usmrceného a 35 milionů Kč za škody na majetku. Druhý typ povinného ručení je STANDARD PLUS, ve kterém je limit krytí zvýšen na 70 milionů Kč za škody způsobené na zdraví na každého zraněného nebo usmrceného a 70 milionů Kč za škody na majetku.

Podle čeho AXA stanovuje výši pojistné částky

AXA pojišťovna na rozdíl od většiny ostatních pojišťoven nezařazuje vozidla do kategorií dle objemu, ale dle výkonu motoru. Díky této kategorizaci je AXA cenově mimořádně výhodná.
Kontaktní a další informace
  Celý název: AXA pojišťovna, a. s.
  Sídlo: Lazarská 13/8, 120 00 Praha 2, Česká republika
  Telefon: +420 221 803 444
  Fax: +420 221 803 499
  HOT LINE:  
  E-mail: info@axa.cz
  Web: www.axa.cz
  Pobočky: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Teplice, Zlín, Olomouc, Kladno, Mladá Boleslav, Jeseník, Bruntál, Česká Třebová, Břeclav, Znojmo, Most, Karlovy Vary, Příbram, Jihlava a ve většině větších městech. Podrobný přehled aktuálních poboček naleznete na webu AXA pojištovny.
Autor: Ing. Lukáš Ouředníček | Aktualizováno: 18.9.2013
© AXA povinné ručení - pobočky, ceník, kontakt (AXA pojištovna) 2024
| Ochrana osobních údajů | Ostaní webové stránky | Kontakt |
Tento web není oficiální stránkou žádné pojišťovny ani instituce a informace na něm v některých příadech nemusejí být aktuální a správné. Ověřte si prosím zde získáné informace na oficiálních stránkách pojišťoven a institucí. Provozovatel nenese zodpovědnost za škody způsobené informacemi zde publikovanými. Chcete-li si půjčit, zkuste půjčky bez registru můžete mít finance do pár dní na vašem bankovním účtu.