cz de en

pojištovny

"Díky přesným a dobře roztříděným informacím, jsem zde nalezla přesné odpovědi na mé nejasnosti ohlendě povinného ručení a poté si jej pomocí on-line porovnávače objednala během pár minut z domu."

Účetní, Brno, Bc. Lucie Audová
Nejlevnější letní pneumatiky online.


Úvod » Pojišťovny » Allianz povinné ručení
tisk stránky přidat k oblíbeným položkám

Allianz povinné ručení

Tato pojišťovna nabízí tři varianty limitů plnění a to 35/35 milionů Kč, 50/50 milionů Kč a 100/100 milionů Kč. Dále Allianz pojišťovna nabízí široký rozsah doplňkových pojištění, nehcybí ani slevy a bonusy. Získáváte možnost sledování likvidace škod pohodlně z domova on-line. Váš bonus můžete převést až na čtyři vozidla. Pro pojištění rodičů získáváte navíc úrazové pojištění pro děti zdarma. Pokud nehavarujete, ale máte jakoukoliv poruchu, i tak máte nárok na asistenční služby. Povinné ručení v kombinaci s havarijním pojištěním vám přináší další zvýhodnění, jako jsou slevy, vyšší limity a asistenční služby.

Systém bonusů povinného ručení Allianz

Máte možnost získat rodinný bonus pro rodiče s dětmi ve výši 10%. 10% slevy získávají i řidiči ve věku nad 40 let za zkušenost. Bonus za jízdu bez nehody a bonus PLUS činí až 55 %. Za věrnost získávají zákazníci Allianz pojišťovny 10%.

Pokud žijete ve velkém městě, získáváte aktuálně bonus 10%. Dalších 10% získáváte při koupi nového auta při sjednání povinného ručení společně s havarijním pojištěním. Při objemu vozidla 1 850 cm3 až 2 000 cm3 a sjednání povinného ručení společně s havarijním pojištěním získáváte dalších 10% slevy.

Podnikatelé získávají rovněž slevu 10%. Celkem lze tedy získat bonus až ve výši 85%. Aktuální ceny za povinné ručení můžete získat na webových stránkách Allianz pojištovny.

Kde můžete sjednat povinné ručení u Allianz

Povinnné sručení s Allianz pojišťovnou můžete sjednat u pojišťovacích poradců Allianz, na pobočkách zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE a také v hypermarketech GLOBUS.

Jak nahlásit pojistnou událost

  • přes internet - http://www.allianz.cz/obcane/sluzby/oznameni-skodne-udalosti/
  • e-mailem (hlaseni-motor@allianz.cz pro škody z vozidel tuzemců, international.claims@allianz.cz pro škody s cizinci, hlaseni-majetek@allianz.cz pro škody z majetkových pojištění)
  • faxem 242 455 810-811
  • telefonicky 844 170 000 (po-pá 8-18h), 800 170 000 (non-stop přes Mondial Assistance)
  • poštou (Allianz pojišťovna, a.s., ÚLPU VMO, Ke Štvanici 656/3, 186 00 Praha 8)
Kontaktní a další informace
  Celý název: Allianz pojišťovna, a. s.
  Sídlo: Ke Štvanici 656/3, 186 00 Praha 8, Česká republika
  Telefon: +420 224 405 111
  Fax: +420 224 405 555
  HOT LINE: 800 170 000 (nepřetržitě)
  E-mail: klient@allianz.cz
  Web: www.allianz.cz
  Pobočky: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Teplice, Zlín, Olomouc, Kladno, Mladá Boleslav, Jeseník, Bruntál, Česká Třebová, Svitavy, Břeclav, Znojmo, Most, Karlovy Vary, Příbram, Jihlava a ve většině větších městech. Podrobný přehled aktuálních poboček naleznete na webu Allianz pojištovny.
Autor: Ing. Lukáš Ouředníček | Aktualizováno: 18.9.2013
© ALLIANZ povinné ručení 2024 - kontakty, informace, pobočky (Allianz pojištovna)
| Ochrana osobních údajů | Ostaní webové stránky | Kontakt |
Tento web není oficiální stránkou žádné pojišťovny ani instituce a informace na něm v některých příadech nemusejí být aktuální a správné. Ověřte si prosím zde získáné informace na oficiálních stránkách pojišťoven a institucí. Provozovatel nenese zodpovědnost za škody způsobené informacemi zde publikovanými. Chcete-li si půjčit, zkuste půjčky bez registru můžete mít finance do pár dní na vašem bankovním účtu.